Kierownik biura (m/k/d) w Stowarzyszeniu Turystycznym Spreewald

Stowarzyszenie Turystyczne Spreewald tworzy parasol, pod którym łączą się interesy turystyczne regionu.

Pod wspólnym hasłem "Jesteśmy Spreewaldem. Wspólnie kształtujemy przyszłość" stawiamy na naszą stale rosnącą sieć i żywą wymianę między sobą. Łączymy kompetencje, tworząc w ten sposób przewagę dzięki wiedzy i wykorzystujemy synergię w sensie rozwoju jakości w Spreewaldzie. Chcemy inspirować naszych gości i zaskakiwać ich innowacjami. Uwrażliwiamy usługodawców i tworzymy zaufanie do wspólnej, długoterminowej pracy nad jakością z wieloma miastami i gminami. Osiągamy to poprzez pozyskiwanie multiplikatorów, takich jak mieszkańcy, goście, jak również przedstawiciele biznesu, polityki, prasy i mediów. W ten sposób tworzymy blask od wewnątrz do zewnątrz i wzmacniamy naszą markę Spreewaldu. W centrum uwagi znajduje się krajobraz naturalny i kulturowy, oryginalność, (samo)świadomość kulturowa, autentyczność, oferty turystyczne i produkty regionalne.

Od 2013 roku działalnością operacyjną Stowarzyszenia Turystycznego Spreewald zarządza GLC Glücksburg Consulting AG jako prywatny partner outsourcingowy w dziedzinie turystyki. Zespół biura w Raddusch poszukuje jak najszybciej kompetentnego wzmocnienia w zakresie prowadzenia biura.

Gruppe in Wald schaut auf Karte
© TVS | Malte Jaeger

Twój profil:

  • Ukończyłeś szkolenie jako asystent zarządzania biurem lub porównywalne szkolenie komercyjne i masz kilkuletnie doświadczenie w pracy pomocniczej/sekretarskiej.
  • Doskonale znasz aplikacje Microsoft Office (zwłaszcza Word, Excel i PowerPoint).
  • Twój niezawodny i zorganizowany sposób pracy wyróżnia się tak samo jak talent organizacyjny i umiejętność pracy w zespole.
  • Profesjonalna komunikacja, zarówno telefoniczna, osobista, jak i pisemna, jest jednym z Twoich atutów.
  • Jesteś elastyczny i potrafisz radzić sobie z krótkoterminowymi wyzwaniami. Zachowujesz zimną krew nawet wtedy, gdy w tym samym czasie jest praca do wykonania i ustalasz priorytety. Masz bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego w piśmie i w mowie.

Twoje zadania:

  • W centrum Twojej pracy znajduje się samodzielna i perspektywiczna organizacja biura. Obejmuje to koordynację wszystkich spotkań i zakupów towarów, przetwarzanie poczty, prowadzenie ogólnej korespondencji i wspieranie naszych klientów przez telefon i e-mail.
  • Organizujesz posiedzenia komisji, spotkania i imprezy zarówno osobiście, jak i online. Centralnym elementem jest przygotowanie i kontynuacja wydarzenia, w tym przygotowanie prezentacji, protokołów i dokumentacji.
  • Ponadto przygotowujesz księgowość i przeprowadzasz kontrolę faktur. Do Twoich obowiązków należy również zarządzanie reklamacjami i nasza kampania jakościowa (szkolenia Stowarzyszenia Turystycznego Spreewald).
  • Będziesz przyjmować i opiekować się naszymi gośćmi w sposób kompetentny i przyjazny.

Oferujemy Ci:

  • kreatywną, dynamiczną pracę w jednej z najbardziej ekscytujących branż w regionie
  • stałe stanowisko w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (min. 30 godzin) z regularnymi godzinami pracy od poniedziałku do piątku w naszym biurze Spreewald w Raddusch
  • swobodę w organizowaniu swojej pracy
  • zawsze nowe wyzwania, aby sprawdzić się i rozwijać
  • wspieranie możliwości dalszego kształcenia i kariery w przedsiębiorstwie
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • mały, przyjazny zespół, który cieszy się na współpracę z Państwem
  • płaska hierarchia i krótkie procesy decyzyjne
  • pracę w małym biurze w sercu zielonego Spreewaldu, który chcemy razem z Tobą kształtować w sposób zrównoważony
  • bezpłatne ciepłe i zimne napoje
  • różne korzyści dla przedsiębiorstwa

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoją aplikację!

Oferujemy Ci odpowiedzialną pracę z dużą przestrzenią dla własnej kreatywności i rozwoju oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Czy chcieliby Państwo stać się częścią naszego zespołu? W takim razie czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne, w tym dane dotyczące wynagrodzenia i dyspozycyjności, w formie dokumentu pdf, wyłącznie drogą elektroniczną na adres karriere@glc-group.com.

Osoba kontaktowa:

GLC Glücksburg Consulting AG Annette Ernst Albert-Einstein-Ring 5 D - 22761 Hamburg.