Poszukiwanie
+49 (0) 35433 - 72299
Saison wechseln

Team Szprewaldzkiego Związku Turystycznego

wita w położonym na południe od Berlina przyrodniczym raju.

Chętnie odpowiemy na Wasze pytania związane z pobytem w Szprewaldzie. 

Dla  turystów wybierających się do naszego regionu, jesteśmy zawsze do dyspozycji.  Zajrzyjcie do nas i zaczerpnijcie wskazówek o najpiękniejszych miejscach w Szprewaldzie, wyjątkowych wydarzeniach oraz miejscach noclegowych. Do współpracy zapraszamy również grupy, którym pomożemy
w zorganizowaniu grupowych wycieczek w nasz zielony region z wyjątkową naturą, drogami wodnymi o długości 1.500 km oraz gęstymi lasami. 

Tourismusverband Spreewald, Annette ErnstLeiterin Tourismusverband Spreewald

Annette Ernst
Szefowa Szprewaldzkiego Związku Turystycznego

Tel.: +49 (35433) 581-0
E-mail: annette.ernst@spreewald.de

Tourismusverband Spreewald, Sybille Hähnel Assistentin der Leiterin, Service, Information

Sybille Hähnel
Asystentka szefowej, serwis, informacja

Tel.: +49 (35433) 581-26
E-mail: sybille.haehnel@spreewald.de

Dorina Benack, Innovationsassistentin im Tourismusverein Spreewald

Dorina Benack
asystent innowacji

Tel.: +49 (35433) 581-15
E-Mail: dorina.benack@spreewald.de

Tourismusverband Spreewald, Kora Kutschbach Presse, Öffentlichkeitsarbeit

Kora Kutschbach
Prasa, promocja

Tel.: +49 (35433) 581-10
E-mail: presse@spreewald.de

Tourismusverband Spreewald, Cornelia MeißnerÖffentlichkeitsarbeit, Marketing

Cornelia Meißner
Promocja, Marketing

Tel.: +49 (35433) 581-14
E-mail: cornelia.meissner@spreewald.de

Tourismusverein Spreewald, Josephine Heinze, Mitarbeiterin Strategisches Marketing, Auslandsmarketing

Josephine Heinze
Organizacja wycieczek
Marketing międzynarodowy,
Brand manager w Spreewald

Tel.: +49 (35433) 581-18
E-Mail: josephine.heinze@spreewald.de

Tourismusverband Spreewald, Jana Strahl, Reiseveranstaltung, Zimmervermittlung, Klassifizierung von FH/FW nach DTV, Qualitätsmanagement

Jana Strahl
Organizacja wycieczek, pośrednictwo w wynajmie pokojów,
Klasyfikacja mieszkań/domów wczasowych
według kryteriów DTV (Deutscher Tourismusverband)

Tel.: +49 (35433) 581-17
E-mail: jana.strahl@spreewald.de

Tourismusverband Spreewald, Grit Bandemer Marketing & Vertrieb Tourismus

Grit Bandemer
Marketing 

Tel.: +49 (35433) 581-12
E-mail: grit.bandemer@spreewald.de

Nancy Mudrick, Marketing und Vertrieb Tourismus, Tourismusverein Spreewald

Nancy Mudrick
Marketing

Tel.: +49 (35433) 581-20
E-Mail: nancy.mudrick@spreewald.de

Tourismusverein Spreewald, Auszubildende Justine Schaller

Justine Schaller
stażysta

Tel.: +49 (35433)581-15
E-Mail: justine.schaller@spreewald.de

© Spreewald Tourism Association
Tourismusverein Spreewald Raddusch Haus Außenansicht

Kontakt do Szprewaldzkiego Związku Turystycznego

Tel:            +49 (35433) 7 22 99
Fax:           +49 (35433) 7 22 28
E-mail:       tourismus@spreewald.de 
Adres:        Raddusch, Lindenstraße 1
                  03226 Vetschau/Spreewald

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni świątecznych): od 8.00 do 17.00

Dojazd:

Rezerwuj online
Banner Spreewald Therme
Banner Spreewald Resort